שלום לך,

היום הכל מהיר נגיש וזמין. יש תחושה שלמצוא אהבה זה פשוט כמו ללחוץ קליק על העכבר. אז איך זה שיותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם לבד? 

איך זה שאנחנו הדור הראשון בהיסטוריה של המין האנושי בו הגיל בו אנשים מחליטים להתחתן ולהקים משפחה רק הולך ועולה עד כדי כך שזה ממש לא נדיר להיתקל באנשים בגילאי השלושים ולמעלה מכך שמעולם לא נישאו?

והבעיה היא לא רק אצל הצעירים – בגלל אחוזי הגירושים הגבוהים מדי יום מגיעים בחזרה לשוק הפנויים והפנויות עשרות אלפי גרושים וגרושות המחפשים סיבוב שני  (ולפעמים גם שלישי ורביעי) כך שגם גם הדורות המבוגרים יותר עסוקים בלחפש אחר זוגיות .

זה אומר שיש לא מעט אנשים שמבלים עשורים שלמים של חייהם בחיפושים אחרי אהבה, תקופת הרווקות שלהם מתארכת ומתארכת והם מוצאים את עצמם חסרי אונים ולא בדיוק יודעים מה עליהם לעשות כדי להפסיק להיות לבד.

אז מה השתנה? למה פעם זוגיות הייתה ברירת המחדל וכיום יש הרבה אנשים שכל כך קשה להם למצוא אהבה?

בעבר זה לא היה התפקיד שלכם למצוא זוגיות

לאורך רוב ההיסטוריה האנושית, רוב האנשים נישאו בשידוך שסודר על ידי הוריהם האוהבים או על ידי איש מקצוע מיומן כמו שדכן או שדכנית. בדרך כלל גם לגברים וגם לנשים לא היה יותר מדי אמירה בקשר למי יהיו בני זוגם.

לכן הכישור הזה של למצוא אהבה וזוגיות הוא לא "טבעי" כמו שהרבה אנשים חושבים. שנים של ציוויליזציה טשטשו את החושים "החייתים" שלנו ואת היכולת להשיג לעצמנו בקלות בני זוג.

 אומנם היום לא מקובל להינשא בשידוך, אבל אין לנו אלטרנטיבה מסודרת שתנחה אותנו איך כן אפשר למצוא זוגיות.

לא כולם מצוידים בידע הנדרש כדי למצוא זוגיות בקלות בעולם הטכנולוגי החדש. זה לא פשוט לצאת החוצה ולנסות למשוך בני זוג, במיוחד שלא יודעים איך. אבל כמו שלמדתם לרכב על אופניים, לנהוג באוטו ולשחות במים העמוקים בלי מצופים – על ידי עבודה בשטח ובעזרת מישהו מנוסה, ככה גם אפשר ללמוד איך להשיג זוגיות מאושרת.

הגיע הזמן להפסיק לחפש ולהתחיל למצוא.

אני לי תום דותן, דייטולוגית ומומחית לתקשורת בין אישית ויצירת אהבה. במשך יותר מעשור חקרתי את נושא הדייטינג ואת המקורות לאיך ומתי אנשים מתאהבים. 

בעקבות שנים של לימודים אקדמאים, מחקר בינלאומי על הגורמים להתאהבות ושנים של ייעוץ מקצועי לאנשים פנויים שהתקשו למצוא את השידוך שלהם, פיתחתי שיטה ייחודית שהובילה מאות אנשים למציאת זוגיות אמתית ואוהבת. 

אני יודעת שאני יכולה ללמד גם אותך להגיע לקשר זוגי מוצלח, ללא התפשרויות, בדיוק כפי שתמיד חלמת.  

______________________________________________________

עומר, 33, באר שבע:

"לי, את אדם מוכשר ומיוחד וכל העולם נמצא בהישג ידך. אם לכל אדם מגיע בחיים כפי שהוא העניק לאחרים הרי שליקום יש מולך חוב עצום , את נוגעת לאנשים בחיים בדרך מיוחדת , בשמחה שלך , בנדיבות שלך, בגישה המיוחדת שיש לך כלפי כל אדם שאת פוגשת…. בזכותך יש לי אהבה בחיים….

__________________________________________

ערן, 45 , פתח תקווה: 

"קשה להגיד בכמה מילים את התוצאות שהמפגש איתך חולל בחיי כי מדובר במהפך הכל נהיה יותר קל, העבודה, – החברים המשפחה וכמובן הרומנטיקה חזרה לחיי… במקום להיכנס עם הראש בקיר למדתי לתקשר בקלות ולהשיג תוצאות" 

______________________________________________________

אפי, 39, חיפה:

"יש אנשים שבשבילם החלק הקשה זה להכיר. אני הכרתי בחורות כל הזמן אבל לא הצלחתי להתאהב ולהיכנס לקשר ארוך ומשמעותי. כל הזמן חייתי בתסכול מתמיד, קפצתי מהתחלה של מערכת יחסים אחת לשנייה. מה שקרה לחברים שלי כל כך בקלות לא קרה לי בכלל… עד שלמדתי ממך למה זה קורה לי ויותר חשוב מה אני יכול לעשות כדי לשנות את זה (כמו שאת אומרת זה לא משמיים) – אני לא מאמין שאני גר עם מישהי כבר שנה ויש לנו כבר תאריך לחתונה…"

______________________________________________________

סולי, 45, רעננה:

"לי יקירתי, לימדת אותי להיות כמוך -"מראה" מדהימה.  לימדת אותי איך להקסים ולהתחבב בלי להתחנף ולמחוק את עצמי כמו שהייתי עושה פעם.  את יודעת להיות ולתת לאנשים סביבך תחושה נפלאה וההרגשה שהם יכולים לעשות הכל – ואת יודעת מה – אני באמת יכולה לעשות הכל! אי אפשר להאמין איך תוך כמה פגישות (וכמה שיחות טלפון, כן אני קצת נודניקית) הצלחתי להזיז דברים בחיים שלי שהיו תקועים כבר הרבה זמן…"

______________________________________________________

שירי, 33 , תל אביב:

"היו לי כל כך הרבה התנסויות רעות שאבדתי לגמרי את האמון בגברים. כל פעם שהייתי יוצאת לדייט הייתי מחפשת איפה משקרים לי ואיך מנסים רק להשכיב אותי. השיטה עזרה לי לצאת מהמעגל הזה ולבחור גברים נכונים עבורי… כמובן, עד שמצאתי את האחד."

_____________________________________________________ 

אסנת 24, רמת גן:
"התהליך שעברתי איתך בחודשים האחרונים בנה אותי מחדש. אני נראית אחרת, אני מרגישה אחרת, הביטחון העצמי שלי שהיה ברצפה התרומם לגבהים חדשים והיום אני סוף סוף החברה הכי טובה של עצמי. סגרתי את בית המשפט הפנימי שלי והתחלתי לפרגן לאחרים ולעצמי והתוצאות מדברות בעד עצמן…"  
___________________________________________
רוצה לעשות שינוי עוד היום?
התקשר אלי ל- 054-7780479
או מלא את הטופס המצורף ואחזור אליך מהר ככל האפשר
[contact-form 1 "טופס צור קשר 1"]