כל המרכיבים להצלחה במציאת אהבה וזוגיות

אימון פנימי – תגלו סיבות פסיכולוגיות, פיזיולוגיות ונירולוגיות שחוסמות אתכם מלהצליח בזוגיות ואיך להפטר מהם.

אימון חיצוני וטכניקות התנהגות ייחודיות – שיעזרו לכם לתפקד בכל סיטואציה בה יש לכם הזדמנות להכיר.

שיטות עבודה מקוריות – שנבנו במיוחד לקהל הישראלי ונבדקו פעם אחר פעם בשטח בהצלחה רבה.

תרגילים פשוטים שתוכלו לבצע בעצמכם מתי שתרצו– כך שמהירות ההתקדמות שלכם תלויה רק בכם!


המיטב של שנים רבות של לימוד ומחקר בינלאומיים בנושא אהבה ודייטים

השיטה של "התחלות" מבוססת בין היתר על טקטיקות פסיכולוגיות, חקר המוח, שיטות שיווקיות ומכירתיות, תאוריות פילוסופיות ומחקרים אקדמיים בנוסף לעבודת תחקיר חדשנית בארץ ובחו"ל הכוללת ראיונות עם מאות אנשים על אהבה וזוגיות וכמובן שנים של עבודה בשטח.

ביליתי למעלה מעשור של לימוד, קריאה, מחקר בינלאומי והתנסויות בשטח כדי להבין את הדברים האלה בעצמי, ובשבע השנים האחרונות אני עוזרת לגברים ונשים באופן פרטי להתאהב, להשיג זוגיות או להתחתן.

תוכנית זו מייצגת את הטוב ביותר של כל שנות הלימוד שלי (תואר ראשון בעבודה סוציאלית ופסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני בין תחומי בפסיכולוגיה, מדעי המדינה ומשפטים מאוניברסיטת בר אילן, התמחות בטיפול קצר מועד מטעם אוניברסיטת בר אילן, תעודת מגשרת מקצועית מטעם משרד המשפטים ועוד שפע של קורסים והשתלמויות בתחומים כמו מנהל עסקים, מדעי המוח, מדעי החברה ועוד) . הכל מסודר ומאורגן לתוך סדרה של מדריכים – אתם מקבלים רק את התכנים הכי חדשים והכי חשובים.

 

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לאנשים שמחפשים אהבה בכל גיל ובכל מין!

בקורס תלמדו חוקי הצלחה במציאת זוגיות שחוצים מין, גיל, גזע וגבולות תרבותיים – מכיוון שמדובר בעקרונות התנהגותיים ופסיכולוגים שהתגלו כמעוררי משיכה אצל בני אדם.

החומר בתוכנית זו הוא אוניברסלי ונבדק שוב ושוב בשטח בארץ ובעולם – על גברים ונשים בגילאים שונים ובסטטוסים שונים – רווקים ורווקות, גרושים וגרושות, אלמנים ואלמנות וגם על חברים וחברות בקהילה הגאה.

ברגע שתפנימו את הרעיונות והעקרונות, תוכלו להיות מסוגלים למשוך ולמגנט אליכם בני זוג פוטנציאלים – כך שאתם תוכלו לבחור את מי אתם רוצים מתוך מגוון של אפשרויות לא משנה אם אתם בים, בקניון, במועדון, במסיבה, באינטרנט, בעבודה או בפקק תנועה – כל מקום יהיה הזדמנות עבורכם להכרות חדשה.

ללל

למה הקורס מיועד גם לגברים וגם לנשים?

אחרי ראיונות עם מאות גברים ונשים, עבודה בשטח של קרוב לעשור עם לקוחות משני המינים שמחפשים אהבה, ביצוע מחקר אקדמי מעמיק על ההבדלים בין גברים לנשים וקריאה של אין ספור ספרים בנושאי זוגיות – אני יכולה להגיד בביטחון מלא שבניגוד לאמונה המקובלת נשים הם לא מנגה וגברים הם לא ממאדים. מחקרים חדשים מגלים לנו שאומנם יש הבדלים בין גברים לנשים אבל יש הרבה יותר דמיון מאשר שוני. בסופו של דבר, כששואלים גברים ונשים מה הם חולמים לעצמם, מה יגרום להם סיפוק ואושר אמתיים – התשובה של שני המינים זהה – כולם מבקשים אהבה ובזה בדיוק הקורס עוסק באיך למגנט אהבה לחיים שלכם!

מכיוון שבדרך כלל אנחנו רוצים אהבה בין מינית, אנחנו גם צריכים להבין את הצד השני ולדעת מה הם רוצים הקורס ייתן לכם את כל הכלים שיעזרו לכם בדרך. בנוסף, גברים יקבלו הזדמנות להציץ לנקודת המבט הנשית ונשים יוכלו להציץ לנקודת המבט הגברית.

 

איך מקבלים את ההרצאות והחומרים של הקורס?

אתם לא צריכים ללכת לשום מקום. תישארו בדיוק איפה שאתם עכשיו!

אתם מקבלים את הקורס כולו, בבת אחת, למייל הפרטי שלכם. מספר רגעים אחרי הרכישה תקבלו מייל עם הסברים פשוטים בנוסף לקוד כניסה פרטי לאתר, שבו יהיו כל החומרים. הצפייה בהרצאות וקבלת החומרים הנוספים נעשים דרך אתר אינטרנט מאובטח מיוחד. כל מה שאתם צריכים זה מחשב וחיבור לאינטרנט.


נוחות מרבית – אתם מחליטים מתי ואיך ללמוד

ההרצאות מוקלטות מראש ונמצאות באופן קבוע באתר מאובטח ותוכלו לצפות בהן מתי ואיפה שנוח לכם ואפילו להוריד אותן למחשב שלכם כדי לצפות בהם שוב.

כל ההרצאות ניתנות להורדה כקבציי MP4 – כך שתוכלו לצפות או להאזין להם גם במכשירי הדור השלישי של הסלולרי, באייפון או באייפוד, ובנגני מדיה שונים.

השימוש בטכנולוגיה מבטיח שתוכלו ללמוד את החומר בזמן שנוח לכם, בסביבה שהכי נוחה לכם, ובקצב שלכם כדי ללמוד צעד אחר צעד את כל מה שאתם צריכים לדעת ולהיות מסוגלים ליישם בשטח את הנלמד.

 

* כל הסרטונים שמורדים מוגנים על ידי מערכות הגנה מתקדמות. כלומר, כל סרטון שתורידו יהיה בעל חתימה דיגיטלית עם מספר הזיהוי של המשתמש. כל הפצה של הסרטון שלא כחוק תטופל משפטית

 

איך אפשר לרכוש את הקורס?

התשלום באתר הוא תשלום מאובטח שעבר תהליך ארוך ומדוקדק של אישור ונבדק בקפדנות על ידי חברות האשראי.

אחרי סקר שוק מקיף בחרתי להשתמש בחברה הגדולה והטובה בשוק לתשלומים וסליקה באינטרנט. הם עומדים בתקנים הכי מחמירים של אבטחה ומאבטחים בהצלחה אתרי אינטרנט רבים.

למעשה ל"התחלות" אין גישה לכרטיס האשראי שלכם – אתם ממלאים את הפרטים בדף מאובטח שהוא לא חלק מהאתר.

אם בכל זאת אתם מרגישים אי נוחות בקשר לתשלום אינטרנטי – אתם מוזמנים לבצע תשלום טלפוני בטלפון 054-7780479

 

למי לפנות במקרה שיש לי שאלות?

אתם מוזמנים לפנות אלי 24 שעות במייל – lee4321@gmail.com

תקבלו תשובות אישיות עד 2 ימי עסקים.

 

ללל

לללבונוס השקה לרוכשים!

לרגל השקת הקורס החדש יקבל כל רוכש

8 מדריכים כתובים בשווי 500 ₪ במתנה.

בנוסף, 20 הרוכשים הראשונים בכל חודש

יקבלו שעת ייעוץ אישי טלפונית איתי בחינם.

 

שווי בונוסים כולל: 850 ₪!

 

מבצע ל- 100 הרוכשים הראשונים 1800 במקום 2500

*ניתן לרכוש כל אחד משיעורי הקורס המלא בנפרד

ללא סיכון

אני מחויבת להצלחה שלך!

אם בתוך 14 יום מרגע הרכישה אינך מרוצה מכל סיבה שהיא – כספך יוחזר לך ללא שאלות

ייייל

 

לא בטוחים שאתם צריכים את הכל?

ניתן לרכוש כל מדריך בנפרד בעלות 250 ₪ במקום 400 ש"ח

ל

*חשוב לציין שכל המדריכים כלולים במחיר מוזל בתוך הקורס המלא!