זוגיות
ללמוד לאהוב בעזרת יעוץ מקצועי

יעוץ זוגי וגישור

החיים הם לא סרט של דיסני. אם סיפורי אגדה מסתיימים לרוב בחתונה ובמשפט "והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה… אתם יודעים שזה לא הסוף אלא רק ההתחלה של חיים משותפים שהם הרבה יותר מורכבים ומאתגרים ממה שסיפרו לנו כילדים. 

אהבה היא דבר נפלא, אבל השגרה, קשיים בתקשורת, מריבות ומשברים יכולים לגרום לכם להרגיש מתוסכלים ומיואשים. אתם לא חייבים להתמודד עם האתגרים  הזוגיים לבד.    

בתהליך של ייעוץ זוגי תגיעו לתובנות שיעזרו לרפא את היחסים והזוגיות, ליצור תקשורת מקרבת,  להתמודד עם כעסים, וללמוד על פתרונות מעשיים למשברים בקשר כמו חוסר הסכמות, בגידה, חוסר תקשורת זוגית ובעיות אמון.

גישת הטיפול הזוגי שלי היא מעשית ומתרכזת במה אפשר לעשות כיום כדי לשפר את המצב. טיפול זוגי הוא לא בית משפט, המטרה היא לא לבדוק מי צודק ומי טועה, אלא לחבר בינכם. אנחנו נתמקד במה שקורה כאן ועכשיו ולא בסיפורי העבר. במקום להתרכז בבעיות נשים דגש על פתרונות יצירתיים שיחזירו את הכיף למערכת היחסים שלכם.

טיפול זוגי לא צריך להיות ארוך ולא צריך להיות יקר. התהליך שאני מציעה לכם הוא קצר מועד, ללא התחייבות מצידכם.

רוצים זוגיות טובה יותר? 

קבעו פגישת ייעוץ זוגי ממוקדת ואני אשמח לעזור לכם.

העקרונות שלי לזוגיות טובה

חברות

זוגות שהם חברים טובים מפנים את הזמן כדי לחזק את החברות ולבלות ביחד. חבר טוב הוא מישהו שאנחנו מרגישים אליו קירבה רגשית, מתעניינים בו וסומכים עליו שיקשיב, יתעניין בנו, יעזור וייתמוך. לחברים מדברים בגובה העיניים בלי פחד מפגיעה או מנטישה. חברות היא הבסיס לזוגיות בריאה לכן חשוב להשקיע בחברות שלכם.

רומנטיקה

אינטימיות מינית ורגשות רומנטיים הם ההבדל העיקרי בין חברות לזוגיות. מגע ככלל וסקס בפרט גורמים למוח שלנו לשחרר חומרים כימיים לדם שעוזרים לנו להרגיש אהובים , מאושרים, קרובים ושמחים. גם אם ההפתעה והריגוש הראשוניים יורדים חשוב ללמוד איך לעורר את התשוקה המינית ולשמר אותה לאורך זמן.

תקשורת מקרבת

זוגות מצליחים יודעים להקשיב זה לזו באופן פעיל ולתקשר אחד עם השנייה בצורה מכבדת. שיחה טובה יכולה להפוך את אי ההסכמות להזדמנות להתקרב רגשית. תקשורת מקרבת זה משהו שאפשר ללמוד. ובעזרת כמה תרגילים ועקרונות תקשורת פשוטים יחסית – פתאום תגלו שהרבה יותר נעים לכם לתקשר.

עבודת צוות

אם יוצאים מתוך נקודת ההנחה שכל מה שנעשה במסגרת הזוגיות הוא למען מטרה משותפת הרבה יותר קל לתקשר כי אין שני צדדים מנוגדים אלא יש עבודת צוות. שני בני הזוג צריכים להיות מרוצים – כשכל אחד מהצדדים עוזר לשני להגשים שאיפות אישיות וביחד אתם צוות מנצח שפועל להגשמת עתיד והווה מאושרים לשניכם.

הומור

הומור מקל על הלחץ, מעלה את מצב הרוח ועושה אותנו עמידים יותר. מרבית המצבים נראים פחות קשים כשמסתכלים עליהם מנקודת מבט שובבה והומוריסטית. הזוגות החזקים ביותר שפגשתי הם בעלי יכולת לצחוק על עצמם. באופן עקרוני לצחוק על עצמנו במקום לשפוט הופך את המסע הזוגי למשחק כייפי ולא לקרב תמידי.

פרגון

לפעמים נראה שהעולם רק מבקר אותנו או מחפש איפה אנחנו לא בסדר. הזוגיות שלנו אמורה להיות המקום הבטוח שלנו. המקום בו אוהבים אותנו, מעריכים אותנו ומשבחים אותנו. כמובן שלפעמים יש ביקורת, אבל כדאי לתקשר אותה בצורה שתחבר ולא תרחיק. כשאנחנו משבחים את בן זוגנו אנו מחזקים את הקשר והאהבה שלנו.

כתבות על זוגיות שיכולות לעזור לכם

מדריך להעצמה אישית

איך לנצח מעצורים פנימיים

המדריך להעצמה אישית

איך לנצח מעצורים פנימיים?

במדריך הזה נדבר על איך להתמודד עם דחייה, פחדים, חרדות וחסמי ההצלחה שיכולים להפריע לכם למצוא אהבה ואיך לנטרל אותם בצעדים מעשיים וקלים. תוכלו לגלותמידע מפתיע על מה תוקע אתכם מתסמונת היו-יו ועד למלכודת הדולפין וכמובן איך להתגבר עליהם.

אוהבים הפתעות?

מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...