להישאר אנושי בעולם טכנולוגי
הרצאות וכלים לארגונים מחוברים

נעים להכיר, אני לי תום דותן (M.A) ואני יועצת קשרים בעידן הטכנולוגי.

מאז שנת 2004 אני מספקת ליווי וייעוץ אישי למנהלים ועובדים בחברות טכנולוגיות בשיפור התקשורת הבין אישית ומערכות יחסים עם דגש על עתידנות, חדשנות ותקשורת דיגיטלית: טלפונים חכמים, רשתות חברתיות, אפליקציות, אי-מיילים וכו'. 

אני מייעצת גם לארגונים וחברות ובין היתר אני המומחית הרשמית של האפליקציה הבינלאומית OKCupid.

ההרצאות שלי מספקות מידע רלוונטי ומעשי הניתן ליישם בעבודה ובחיים האישיים. אני משתמשת בשיטות לימוד ותרגילים ייחודים שמקבלים משובים נלהבים ומספקים ידע פרקטי וכלים שימושיים שעוזרים לנהל את האתגרים וההזדמנויות הנובעים מהטכנולוגיה המודרנית.

 

לי תום דותן סלולרי

"בעולם של מסכים אני רוצה
לעזור לכם לבנות קשר אמתי"

הרצאות וסדנאות

להישאר אנושי בעולם טכנולגי

מרימים את הראש ויוצאים מהמסכים

האקוסיסטם המודרני שינה את הדרך בה אנחנו מתקשרים ומתחברים. הכלים הטכנולוגיים החדישים מחליפים שיחות אינטימיות, מפגשים פיזיים ותקשורת לא מילולית. האונליין הפך לסביבתנו היומיומית, ורובנו מתמודדים עם תחושת בדידות והתרחקות. 

חוקרים טוענים כי תחושת הבדידות הזו מקבילה לנזק בריאותי של עישון 15 סיגריות ביום!

בהרצאה נגלה כיצד שימוש זהיר בטכנולוגיות החדשות יכול דווקא
לעזור ליצור קשרים וחיבורים עמוקים ואיך להימנע משימוש מסוכן .
בנוסף נלמד מיומנויות תקשורת אפקטיביות שיעזרו לשפר את היחסים האישיים והמקצועיים של המשתתפים.

להישאר אנושי
משחיקה לתשוקה

משחיקה לתשוקה

איך מונעים נטישה והתפטרות שקטנה

בעולם העבודה המודרני, עובדים צעירים מחליפים מקומות עבודה בקצב מדהים, וזוגיות ממוצעת נמשכת זמן קצר בלבד.                  

האם יש קשר בין התופעות הללו? התשובה היא כן! 

הסיבות בגללן אנשים מתאהבים במקום עבודה ולאחר זמן מה מרגישים שחוקים, ופוזלים למקום עבודה אחר הן אותן הסיבות שבגללן אנשים מתאהבים בבני זוג ולאחר זמן מה מאבדים עניין ונפרדים. 

בהרצאה מרתקת, נשתף באתגרים השכיחים ביותר ביחסים בין עובד למקום העבודה ונלמד כלים מעולמות התקשורת והפסיכולוגיה הדיגיטלית שיעזרו לכם למנוע פגיעה בהתלהבות ובתשוקה ולשדרג את חוויית העובדים.

עליית המכונות

לבנות אמון בעולם של בינה מלאכותית

טכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית מאיימות על אמינות המידע שאנחנו רואים, שומעים וקוראים ועוזרת לייצר בקלות פייק ניוז (תוכן שעבר מניפולציה במטרה לייצר ידיעות שקריות). בעולם כזה הגבולות בין אמתי למזויף נהפכים למטושטשים. 

האמון של בני האדם נשבר. 

כשאין אמון רוב ההחלטות שלנו נעשות ממקומות רגשיים. לכן, חשוב יותר מתמיד להיות עם היד על הדופק ולפתח את מיומנויות תקשורת דיגיטליות מכיוון שגם בעידן הנשלט על ידי הטכנולוגיה, היכולת שלנו להתחבר באופן אותנטי, להבין ולהזדהות זה עם זה היא שבאמת מגדירה אותנו כבני אדם. 

בהרצאה נלמד ונתרגל טכניקות תקשורת מחברות שיעזרו לנו לייצר קשרים בריאים יותר ולבנות מחדש את האמון שנשבר.

עליית המכונות
צאו מהסרט

צאו מהסרט

איך המדיה משחקת לנו בתודעה

הפסיכולוגיה ההתפתחותית טוענת שההתנהגות שלנו כמבוגרים מושפעת מדברים שלמדנו בילדות ושיש קשר בין צפייה בתכנים בדיוניים לבין ציפיות לא מציאותיות לגבי מערכות יחסים רומנטיות אבל גם לגבי שכר, יחסים במקום העבודה ותנאי עבודה אחרים.

מסתבר שלגיבורים החביבים עלינו מהילדות (וגם מההווה) יש הרבה השפעה על הציפיות שלנו מעצמנו ומאחרים והם יכולים ללמד אותנו על תקשורת בין אישית וניהול קשרים ביקום המציאותי.

בהרצאה מרתקת ומלאת הומור, נשזור רגעים קולנועיים בלתי נשכחים עם ניתוחים פסיכולוגים ונחשוף את השיעורים יוצאי הדופן החבויים בתוך הדמויות האהובות.

לפצח את הקוד לאהבה

מערכות יחסים שעובדות

יחסים בריאים מחזיקים את המפתחות לאושר. אנשים שיודעים לנהל קשרים לרוב יהיו גם נאמנים למקום עבודה, פרודוקטיביים, מלאים במוטיבציה ובעלי תקשורת בין אישית טובה. אבל, למרות שכולנו רוצים לאהוב ולהיות נאהבים, איכשהו אהבה היא עדין המסתורין הכי גדול שהמין האנושי מתמודד איתו. 

הסוד הוא שהרגש מנהל כמעט את כל מה שאנחנו עושים. 
מנגנוני החשיבה במוח שלנו מופעלים ולרוב גם נשלטים על ידי מערכות רגשיות שלא מצייתות לחוקי ההיגיון. 

אני מזמינה אתכם לגלות את המדע מאחורי הקסם של האהבה בהרצאה בה המשתתפים יצאו עם כלים פרקטיים להתמודדות עם מערכות יחסים בעולם המודרני ותובנות לחיים שימשיכו איתם הלאה גם הרבה אחרי שההרצאה תיגמר.

קוד לאהבה

לקוחות מספרים

המלצות

רוצה להזמין הרצאה?

יש לך שאלות נוספות?
הכי קל פשוט ללחוץ על הכפתור
ויחד נבנה עבורך הרצאה מותאמת אישית!