גישור
ללמוד להיפרד יפה בעזרת יעוץ מקצועי

– משטרה שלום, מדברת דינה במה אוכל לעזור?

– הצילו! אישתי מכה אותי, את הילדים, מתעללת בי וגם אמממ… מטרידה את הכלב! אני חושש לחיי, לחיי הילדים! ולתומתו של הכלב! בואו מהר! 

(ביננו, היא בחיים לא הרימה על אף אחד יד, הייתי מתחנן בפניה באמצע הלילה להרוג יתוש והיא לא הייתה מסוגלת, היא גם מחבבת את הכלב אפלטונית בלבד…  אבל אם אתם יכולים לבוא ולעצור אותה לכמה שעות זה יהיה נהדר! פשוט אנחנו נמצאים באמצע סכסוך גירושין ואני הבנתי שאם אני אתלונן עליה ויהיה לה תיק פתוח במשטרה, אני אוכל לקבל יותר זכויות ולשלם פחות כסף במזונות.) 

אז אתם בדרך? 

כמובן שמדובר בתסריט דמיוני.

אבל במשפחות רבות התרחיש עצמו לא דמיוני בכלל, זה מזעזע לחשוב על זה, אבל, במציאות הישראלית, גברים ונשים מנצלים את מערכת החוק כדי להשיג יתרון דמיוני בסכסוך הגירושין שלהם. לא רק זה, הם ניגשים לסכסוך מצוידים ב"המלצות" של נשמות טובות ואנשי מקצוע כמו: לשלוח חוקר פרטי, לנסות לחרחר ריב ואז להקליט את בן הזוג, להעלים נכסים משותפים ושאר פנינים.

והכל נובע מטעות אחת בלבד שהורסת וקורעת אלפי משפחות בכל שנה:

המחשבה שבגירושין יש שני צדדים יריבים וצד אחד צריך לנצח את הצד השני.

כאשר יש ילדים משותפים והגעתם להחלטה לסיים את הקשר הרומנטי והזוגי השותפות שלכם לא באמת נגמרת היא רק עוברת אבולוציה ומשתנה למשהו אחר. כהורים, בני זוג לשעבר יצטרכו לשמור על קשר לאורך כל חייהם – ימי הולדת של הילדים, חגים, אירועי מיוחדים, שינויים בהסדרי הראיה, מעברי דירות כולם יחייבו אתכם לתקשר אחד עם השנייה…

כאשר מבצעים אקטים שוברי אמון כמו תלונה מזויפת למשטרה, שכירת חוקר פרטי, העלמת נכסים וכולי, יוצרים שבר שקשה מאד להתאושש ממנו.

זה אולי נשמע דמיוני אבל אני נשבעת לכם שאפשר להיפרד אחרת – בהסכמה, בידידות, תוך כדי שמירה על תקשורת בין אישית נעימה – למען בריאותם הנפשית של הילדים וגם למען השקט הנפשי ואיכות החיים האישית שלכם.  

גישור וגירושין בהסכמה

אף זוג לא מתחתן כי הוא חולם להתגרש. זוגות מתחתנים כשהם מאמינים שהם הולכים לבלות את שארית חייהם ביחד. לצערי, לפעמים, משהו השתבש לאורך הדרך וכל כך הרבה זוגות מסיימים בבית המשפט. אבל גם אם מחליטים להיפרד זה לא חייב להיות מכוער ומלחמת עולם מטלטלת. 

תהליך של גישור יאפשר לכם לסיים בטוב את הקשר הרומנטי בינכם  ולפתוח דף לקשר חדש שאינו זוגי. 

במצב של גירושין בשיתוף פעולה בני הזוג יושבים איתי – מגשרת מקצועית ונטרלית, כשתפקידי לעזור לכם לדון ולהגיע להסכמות בנוגע לדברים שחשובים לכם. מעל לכל מדובר בפתח לשיתוף פעולה עתידי במקום נתק שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך במיוחד כאשר יש ילדים משותפים.

הסכם גירושין ששני הצדדים חתומים עליו זה נהדר. אבל אם התקשורת שלכם היא גרועה ולא הצלחתם לנטרל את הכעסים ואתם לא מסוגלים פשוט לדבר אחד עם השניה כדי להגיע להסכמות אתם תמצאו את עצמכם שוב ושוב בבתי המשפט פותחים את ההסכם. 

חוזה שנעשה בשיתוף פעולה ובאווירה טובה הוא רק בסיס וניתן לשנותו בהסכמה בהתאם לאירועים עתידיים ללא צורך בהליכים משפטיים.

במסגרת התהליך תקבלו כלים ותגיעו לתובנות שיעזרו לכם ללמוד להתמודד עם כעסים, חוסר תקשורת, בעיות אמון, להרגיע את האגו ולחסוך זמן ואלפי שקלים שיתבזבזו אם תבחרו לפנות לבית המשפט.

רוצים להיפרד יפה ובהסכמה? 

קבעו פגישת גישור ממוקדת ואני אשמח לעזור לכם.

זוג בגישור

אוהבים הפתעות?

מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...