דייטים
ללמוד לחזר בעזרת יעוץ מקצועי

מי מפחד מדייט?

אחת הטעויות הכי נפוצות שהרבה אנשים עושים זה להתייחס לדייט כסוג של ראיון עבודה לאיוש המשרה "אהבת חייך". במהלך הדייט אנשים אלו שואלים הרבה שאלות משעממות, עסוקים בלהרשים ולהתרשם מהדייט שלהם ולא באמת נהנים מהתהליך.

אני לא יכולה לספור את כמות הפעמים בהם אנשים התלוננו בפני שהם שונאים דייטים. 

אם תתייחסו לדייט כאל מטלה מתישה ומעיקה שאתם צריכים לעשות ככה הדייט שלכם גם יראה – משעממם, מתיש ומבאס. וזה גם מה שתשדרו למי שאתם יוצאים איתם. הסיכוי שלכם להצליח בדייט קטן מאד אם מראש אתם באים במצב רוח של אנטי וחוסר חשק.

הסוד הראשון לדייט טוב הוא פשוט ליהנות.

אם אתם תיהנו סביר להניח שגם מי שיוצאים אתכם ייהנו. אווירה של שמחה היא דבר מדבק, לכן אני ממליצה לכם לשבור שיגרה ולעשות משהו שאתם אוהבים לעשות או שהתחשק לכם לעשות ולא יצא לכם  בלי קשר לדייט.

ככה גם אם לא חזרתם הביתה עם אהבת חייכם לפחות לא תרגישו ששרפתם ערב ובזבזתם את הזמן שלכם.

יש הרבה אנשים שתהליך מציאת הזוגיות לוקח להם זמן, כל אחד מאתנו הוא אישיות ייחודית ולא תמיד אפשר למצוא את הנשמה התאומה שלכם מהר, לכן חשוב שתשמרו אנרגיות ותצאו לדייטים שישאירו אצלכם טעם טוב ותחושה חיובית.

אחרת אתם עלולים להתייאש ולהפסיק לחפש לתקופה וככה להאריך את שנות הבדידות שלכם.

רוצים לשפר את הדייטים שלכם?

למה לי
5 עקרונות להתאהבות

אחרי שנים של מחקר בינלאומי  בנושא התאהבות ויצירת כימייה מצאתי שיש 5 עקרונות פשוטים שאם משתמשים בהם בדייט תגבירו את הסיכוי להתאהב. על מנת שיהיה לי ולכם קל לזכור אני קוראת לעקרונות בראשי התיבות למה לי.

להתרגש

אנשים נוטים להתאהב אם במהלך המפגש הראשון קורה משהו יוצא דופן, או שעסקים בפעילות לא שגרתית – האדרנלין  מזנק, ההורמונים  גועשים והרגשות מתחילים להתפתח.

מסתורין

המוח שלנו אוהב לפענח תעלומות. אם אתם לא פותחים הכל על ההתחלה, המסתורין, חוסר הודאות והסקרנות לגבי מה שאתם חושבים או מרגישים יתרמו להעלאת התשוקה כלפיכם. 

התאמה

דומה מושך דומה – זה לא רק סלוגן. קל לנו להרגיש חיבור רגשי כשיש ביננו דמיון בערכים, בתחביבים, באמונות, בחוויות או בדרכי חשיבה. לכן מומלץ בדייט לחפש נקודות דמיון.

להרוויח

אהבה תבוא אלינו אם נאפשר גם לאחרים להשקיע בנו  חשוב לשדר שיש לנו ערך גבוה ושאנחנו לא מוסרים את הלב שלנו בקלות  זה רק יאתגר וידליק את הצד השני. 

יחס

אנשים נמשכים למי שנותן להם יחס. כשאנחנו מרגישים שהצד השני מתייחס למה שאנחנו אומרים, שואל שאלות, מתעניין ואכפת לו באופן אוטומטי נחבב אותו ונרצה לבלות במחיצתו.

כתבות על דייטים שיכולות לעזור לכם

מדריך הדייטים שלי

סודות המשיכה וההתאמה

המדריך לדייטים מוצלחים

סודות המשיכה וההתאמה

במדריך הזה נדבר על איך לככב בדייטים. תקבלו רשימה מסודרת של רעיונות למקומות שווים לצאת אליהם. שיטות ותרגילים לעורר משיכה ורגש. וטכניקה פשוטה שתהפוך את השיחה לזורמת ותעזור לכם לגלות מהר אם יש בינכם התאמה כדי לא לבזבז זמן על אנשים לא מתאימים.

אוהבים הפתעות?

מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...