חיזורים ומתנות

שתפו:

פעם אחת לפני שנים רבות

כשעוד הייתי בתחילת דרכי כדייטולוגית, היה לי לקוח מקסים ורומנטי להפליא. הוא יצא לדייט ראשון עם בחורה מהממת. היה להם כיף, הייתה כימייה, תחושה של משהו חדש ומלהיב באוויר… הדייט אפילו הסתיים בנשיקה על השפתיים!!!

אותו בחור, גבר חתיך וגם עשיר מאד ( שברתי לכם סטיגמות הא! אבל לא מעט בחורים יפים ומוצלחים מוצאים את עצמם ברווקות מאוחרת ולא מתביישים להגיע לייעוץ) , חזר הבייתה מהדייט עם פרפרים בבטן והחליט לחזר אחרי הגברת בחורה. אבל לא סתם לחזר אלא להיות יצירתי! לכבוש את ליבה! לפנק אותה! להרשים אותה! לסחרר את ראשה במחווה רומנטית אולטימטיבית!

הלך מר בחור לכיכר המדינה חיפש חנות מפונפנת וקנה נעלי בית יוקרתיות שעלו בערך כמו רכב יד שנייה. אחרי שרכש את נעלי הבית היקרות טילים. ביקש הבחור שיעטפו אותן בקופסא מהודרת עם סרט. צירף פתק רומנטי מהלב בסגנון:

"את נסיכה אמיתית וזאת אהבה ממבט ראשון
שתמיד תרגישי אצלי בבית כמו בארמון"

ואז צירף זר פרחים ענקי ושלח את כל הכבודה הזאת למקום העבודה של אותה יעלת חן.


נחשו מה קרה?

דינג דינג דינג!!!

כל מי שניחש שהבחורה נעלמה והתפיידה שהיא השאירה מאחוריה ענן אבק ובחור רומנטי ששם בריפיט את השיר "ואני עומד נאחז באוויר ואת אינך…" – צדק ובגדול.

תזמון זה המון בחיים.
הרבה תלוי באיך, איפה ובעיקר מתי מייצרים מחוות רומנטיות. צריך להסתכל לסיטואציה עמוק בעיניים, לראות את הצד השני ולנסות להתאים את עצמך למצב.

אם אותו בחור היה עושה את אותה מחווה בדיוק אבל לחגיגות החצי שנה שלהם. הבחורה הייתה עפה עליו, חושבת שהוא נסיך, מתקשרת בהתלהבות לאמא שלה ולאחותה וכותבת פוסט פייסבוקי משתפך על שמופי שלה כדי להוציא את העיניים לכל החברות.

הכל במידה

בתחילת קשר מחווה מוגזמת עלולה להביך או לתת את הרושם שאתה מפחד שאין לך מה להציע כבן אדם אז אתה מנסה לקנות את לב הבחורה במתנות ובחיזורים מוגזמים תלושים מהסיטואציה. מה שיגרום להרבה בחורות להרגיש חוסר נוחות ולהרתע.

עכשיו אני חולת מתנות ( למרות הפתגם "שונא מתנות – יחיה", אבל כזו אני חיה על הקצה) ואני לא באה כאן לדכא את חובבי הנתינה למינהם. להפך נדיבות זאת תכונה סקסית, מושכת עד אין קץ ואני הכי בעדה.
אני רק באה לומר שפרופרציות וקצב זה גם חשוב.

"מתנה" בתחילת קשר יכולה גם להיות קישור לשיר שאתה אוהב במיוחד. או תמונה מצחיקה שראית בפייסבוק. זה יכול להעלות חיוך ענק על הפרצוף של הבחורה והיא תלך כל היום מרגישה שחשבו עליה וגם לא תהיה לה בעיה להחזיר לך באותו המטבע. הרגשה של הדדיות בתחילת קשר זה כיף גדול.

תתחילו לאט ותגבירו קצב

זה תמיד נחמד שיש לאן לעלות ואיך לאתגר את עצמך. אם מוציאים את התותחים הכבדים של החיזור ישר על ההתחלה זה עלול להלחיץ, להחניק, לאיים ולגרום לצד השני להרגיש שאין שום דבר שהוא יכול לעשות כדי להחזיר את השוויון לקשר – בקיצור הוקוס פוקוס, וייצרתם סיטואציה שהיא בדיוק ההפך מהכוונה שלכם.

גם במצב אידיאלי בו הבחורה עפה על המחווה ומתלהבת בעצם שמתם לעצמכם רגל והצבתם לכם רף כל כך גבוה שאחר כך בחגיגות השנה, החמש שנים והעשור תתקשו להתעלות מעליו ואחר כך תתקעו עם בת זוג שתסתכל עליכם בפרצוף חמוץ ותגיד: "למה אתה כבר לא מחזר אחריי כמו בתחילת הקשר שלנו?!?? מה אתה לוקח אותי כמובן מאליו? אתה לא אוהב אותי יותר? אני האמא של הילדים שלך לא מגיע לי שתשלח לי בספונטניות את אייל שני שילחש מולי מילות אהבה לעגבניות, יעשה מעשים מגונים בחציל ואז ידחוף לי הכל לתוך פיתה?!?!"

לסיכום הכי מומלץ להתנהג בטבעיות ובהתאם לסיטואציה. אין לכם סיבה למהר ולהרעיף מתנות ויחס על מישהי או מישהו עדין לא בטוח שישארו בחיים שלכם ושאתם לא מכירים אותם מספיק כדי לוודא שהם אכן נהנים מהמחווה.


מה היה פה

איך אני יכולה לעזור?​

בשיחה קצרה ללא תשלום, אוכל להבין איפה אתם עומדים ומה אוכל לעשות בשבילכם. אז דברו איתי עוד היום!

אוהבים הפתעות?
מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...