ההרצאות, הסדנאות וחוגי הבית הם אירועים חווייתיים המועברים באופן קליל ובצורה מרתקת. הקהל תמיד פעיל ויוצא עם כלים ותובנות לחיים שימשיכו איתו הלאה גם הרבה אחרי שהאירוע יגמר…  

ההרצאות והסדנאות הועברו מאות פעמים בעשור האחרון בפני קהלים שונים והן מתאימות ל:


הנה כמה מהרצאות והסדנאות הכי פופולריות:

_____________________________________________________________

קיצור דרך להצלחה בעזרת תקשורת בין אישית מנצחת

אם תסתכל על אנשים מצליחים מקרוב תגלה שברוב המקרים הם לא הגיעו לשם לבד היו להם חברים, משפחהעובדיםעמיתים, בני זוג או משקיעים שעזרו להם להגיע להישגים הם הצליחו לשכנע ולרתום אותם לעזור להם בעזרת תקשורת בין אישית מעולה.

בואו לגלות איך גם אתם יכולים להקסים ולהתחבב בקלות על אנשים אחרים בעזרת  תקשורת בין אישית נכונה. ההשתתפות מאפשרת לאנשים להשיג מהפך בכישורים החברתיים שלהם, לדעת איך לייצר אמון,לשכנע, להקסים, למכור, למצוא שפה משותפת עם כל אדם ולפתח יכולות שיחה.

_____________________________________________________________

אומנות החיזור לעסקים

בדומה למתרחש בעולם הרומנטי, הצלחה עסקית תלויה ביכולת שלכם לתקשר ביעילות, להקסים, לייצר אמון, לשכנע ולהתחבב על אחרים.

כמו באומנות החיזור, גם כאן תלמדו איך למגנט אנשים אליכם בעזרת שימוש בשפת גוף, יצירת הופעה בלתי נשכחת ושיטות פסיכולוגיות ואימוניות הגורמות לאנשים להמשך אליכם, לזכור אתכם ולרצות לעזור לכם ולהיות אתכם בקשר עסקי והכל בעזרת תקשורת בין אישית נכונה.  

"אומנות החיזור לעסקים" היא הזדמנות נדירה להשיג כלים שיעזרו לכם לשדרג את התוצאות העסקיות שלכם וילמדו אתכם איך להתחבר עם עמיתים, ספקיםמנהלים ולקוחות. בנוסף לכך תלמדו איך לרתום אנשים שאינם חלק מהעסק שלכם למערך השיווק שלכם כדי לייצר עוד ועוד לקוחות.

_____________________________________________________________

ביטחון עצמי ממגנט

רוצה להבין מה גורם לך לוותר לעצמך?

מה גורם לך להתפשר על הרבה פחות ממה שמגיע לך?  

היית רוצה לפרגן לעצמך יותר?

בהרצאה זו נלמד את הדרך לבנות בכוחות עצמך ביטחון עצמי  והערכה עצמית שתעורר בסביבה שלך הרגשה בטוחה, הרגשה של  רוגע ותגרום לאנשים לחבב אותך יותר ולרצות להיות בסביבתך.

בנוסף נלמד מהם ההרגלים הגרועים שסביר להניח שאתה עושה שמרחיק את האושר ממך ואיך להיפטר מהם.

_____________________________________________________________

שיווק ומיתוג אישי

איך "למכור" את עצמך לאחרים על ידי שיטה מעולם העסקים המסתכלת על האני כ"מוצר". נבדוק איך אפשר לבנות ערך ל"מוצר"  ולמתג את עצמך כדי למשוך לחייך אנשים חדשים.

על מנת להציג את עצמך כמותג, אתה צריך לשאול את עצמך מה שמנהלי המותגים באפל, קוקה-קולה או גוגל שואלים: במה אני שונה מ