איך להתחיל עם בחורה?

שתפו:

כאשר אתם רוצים להתחיל קשר חדש תזכרו שההתחלה של הרבה מערכות היחסים הרומנטיות שהתחילו מחוץ לאינטרנט היא בדרך כלל במבט מפלרטט או בהערה  מזמינה – למעשה ההבדל בין ליצור ידידות חדשה לבין לייצר משיכה תלוי הרבה פעמים בדרך שבא אתם בוחרים להתחיל.

אם אתם יודעים לפתוח שיחה ממקום זורם, נעים ומשעשע תצליחו לשלוח את המסר הנכון  ולמגנט את הבחורה אליכם.אבל מה שקורה לעיתים קרובות זה שיש גברים שלא יודעים להתחיל כמו שצריך ובמקום לשדר קלילות או סקסיות, הם משדרים משהו שעלול להיתפס כזול במקרה הטוב וקריפי במקרה הרע.

העקרונות הבאים יעזרו לכם להתחיל בקטע טוב ולא להתפס חלילה כדושים מטרידנים אלא כבחורים שווים.


1. השתמשו בגוף שלכם

ללמוד איך להשתמש בגוף שלכם הוא חיוני עבור התחלה טובה. רוב הרושם הראשוני שאנחנו עושים על אנשים אחרים מתחיל בשפת הגוף שלנו,

כאשר אתם מנסים להתחיל עם בחורה ושפת הגוף שלכם לא רגועה, ואתם נוגעים בעצבנות בחפצים שלא לצורך או מקשקשים בטון לחוץ, סיכוי גדול שהבחורה תקבל את הרושם שאתם חסרי ביטחון ולא אטרקטיביים. אם אתם באמת עצבניים ולחוצים תנשמו עמוק ותזכרו שכישורי ההתחלה שלכם ישתפרו עם הזמן וכמו שלא מצפים מאצן לקבל מדלייה בחודשים הראשונים  בו הוא עולה למסלול, ככה זה בסדר להתרגש, תפרגנו לכם על זה שאתם מנסים.

תלמדו להזיז את הגוף שלכם כך שהוא ישדר את מה שאתם מתכוונים. לדוגמא ראש רכון,כתפיים שמוטות וידיים שלובות משדר שפת גוף סגורה שתגרום לנשים לא לרצות לדבר איתכם ולתייג אתכם כנודניקים.לעומת זאת, ביטחון עצמי הוא משהו שמאד קשה לעמוד בפניו. שפת גוף שמשדרת ביטחון עצמי כוללת גב זקוף, כתפיים משוכות אחורה, ידיים גלויות והכי חשוב קשר עין רציף. מחוות הגוף שלכם צריכות להיות זורמות ומשדרות חיות. חשוב לא להגזים ולנפנף זרועות לכל עבר בטעות להוציא למישהו עין וזה לא נעים.  תנועתיות יתרמשדרת חוסר ביטחון והיא לא סקסית. שמרו על תנועות גוף סבירות.

כל המומחים לשפת גוף מסכימים שדרך מהירה להתחבב היא לשקף את שפת הגוף של מי שאתם מדברים איתם. זה כמובן לא אומר שאתם אמורים לחזור על כל מה שההבחורה אומרת או עושה, כי זה פשוט ילדותי. כשאתם משקפים בת זוג פוטנציאלית בזמן שאתם מתחילים איתה זה אומר לעשות דברים קטנים כמו לקחת לגימה מהשתייה שלכם כשהיא לוקחת שלוק מהשתייה שלה, לחייך אליה כשהיא מחייכת אליכם או לרכון קדימה ביחד. דברים אלה יגרמו לה להרגיש בתת מודע בנוח איתכם ושאתם באותו "וויב".

 

2. אל תשתמשו בשורות זולות

מה שבאמת יכול לכבות בחורות מהר זה שימוש במשפטי פיק אפ זולים ונדושים. אם אתם חושבים ששורות כמו "את בטח עייפה כי התרוצצת במחשבות שלי כל הלילה" או "את באה לפה הרבה" יביאו לכם הרבה בחורות – אתם טועים. שימוש בשורות מציירות אתכם כאנשים לא יצירתיים ובנאלים.
אז מה כן לעשות?

דוגמא אחת יכולה להיות בקשת עזרה יכולה לעזור לכם לגרום לזרים לחבב אתכם ולהתחיל לייצר איתם שיחה. ההסבר לזה תלוי בחוק הפסיכולוגי הבא:

"ככל שישקיעו בכם יותר כך יאהבו אתכם יותר"

מבחינה פסיכולוגית כאשר מבקשים את חוות דעתו של הזולת, זה גורם לו להרגיש חשוב ונותן לו הזדמנות להוכיח את היכולות שלו.לכן אני ממליצה בחום שתשאלו לדעתם של אנשים איתם אתם מתקשרים. זו אחת הדרכים היעילות ביותר כדי להתחיל שיחה, במיוחד עם בחורה. תמצאו נושא שקשור לסביבה המידית שלכם ותשאלו עליו. למשל אם אתם מתיישבים בבית קפה ורואים מישהי חמודה שיושבת לידכם אתם יכולים להתוודות שזה הפעם הראשונה שלכם בבית הקפה ולספר לה שאתם קצת לא סומכים על מלצריות ואז לבקש ממנה אם היא יכולה להמליץ לכם על מנה טעימה. הדבר החשוב לזכור הוא שזה ייראה כאילו אתם מעוניינים באמת לקבל את חוות דעתה.

תוכלו גם לגשת לבחורה ולבקש ממנה להיות שופטת ב"וויכוח". זה  עובד טוב במיוחד אם מי שאתם מעוניינים בה יושבת בקבוצה של כמה אנשים או אם אתם מסתובבים עם חבר טוב שמתנדב לעזור לכם לשאול שאלות או להתייעץ עם הקבוצה. למשל בחור שנמצא באירוע חברתי עם חבר ורואה כמה בחורות חמודות שמדברות על חדר כושר יכול לגשת לקבוצת הבנות ובלי להתבייש פשוט לשאול:

"החברים שלי ואני לא מסכימים על משהו, אולי אתן יכולות לעזור לענות על זה, מתי עדיף לאכול חלבונים לפני או אחרי האימון? "

אם השאלה מעניינת מספיק, הבחורות יקפצו על ההזדמנות להשיב והנה התחלתם שיחה…

לביישנים שקשה להם לפתח שיחה, לבקש עזרה טכנית יכולה להיות הדרך המושלמת להתחיל לתקשר עם בחורה זרה.
הנה כמה דוגמאות לעזרה פרקטית שיכולים לתת לכם:

  • לעזור לכם למצוא משהו שהלך לכם לאיבוד
  • לשים לכם עין על החפצים
  • להדליק לכם אש (אם אתם מעשנים)
  • להביא לכם טישו
  • לעזור לכם למצוא את הדרך כי "הלכתם לאיבוד"

טריק נוסף שמומלץ להשתמש בו רק במצבים נדירים בהם "נתקעתם" ואתם לא יודעים מה להגיד נקרא "איפה הטלפון שלי?"
בסיטואציה הזו אתם מעמידים פנים שאתם לא מוצאים את הטלפון שלכם וניגשים לבחורה ומבקשים ממנה להשתמש בטלפון שלה כדי להתקשר לעצמכם כי אתם לא מצלחים למצוא את הטלפון שלכם. תקפידו לשים קודם את הטלפון על שקט ואז "פתאום" להרגיש את הרטט ולצחוק על איך אתה מפוזרים.
אם אחר כך אתם מצליחים לפתח שיחה שתוביל אתכם להצעה רומנטית– מצוין! אבל, אם אתם ממהרים ואין לכם זמן – יש לכם את מספר הטלפון שלה ואתם יכולים להתקשר אליהם אחרי כמה שעות ולומר: "יש לי שיחה שלא נענתה מהמספר הזה. עם מי אני מדבר?" ולנסות אז בזמן שאתם יותר רגועים לפתח שיחה.

 

3. תקשיבו לה

לצערי, רק מעטים מבין אלו שמגיעים אלי לייעוץ בקשר לחיי האהבה שלהם יודעים להיות "מקשיבים" טובים באופן טבעי. מי שלא יודעים להקשיב יכולים להחמיץ בקלות הזדמנויות או מסרים שהבחורה מנסה לשדר להם שהיו יכולות לעזור מאד בהגברת המשיכה. טעויות נפוצות בהקשבה הם:

לשכנע כמה אתם מקסימים -. קשה "לשכנע" אנשים לאהוב אתכם במיוחד אם אתם לא מכירים אותם. הדרך הכי טובה לגרום לבחורה להמשך אליכם זה על ידי הקשבה ולא על ידי שכנוע או סיפורים שמפארים אתכם.

לשמוע רק את עצמכם – אנשים נוטים להתכונן יתר על המידה על מה שהם עתידים לומר ולבזבז את זמן ההקשבה שלהם בציפייה לתורם לדבר. בזמן שהם מצפים לסיכוי הבא שלהם לדבר, הם עשויים לפספס מידע חיוני, בו היו יכולים להשתמש בהמשך השיחה.

שיחה היא דבר דו סטרי. אם אתם מדברים כל כך הרבה, עד שהבחורה כמעט לא מצליחה להשחיל מילה אתם לא מנהלים שיחה טובה טוב. אף אחת לא רוצה אנשים שתקועים בתוך התחת של עצמם כבני זוג.  אווירה סקסית ופלרטטנית דורשת גם פאוזות (שתיקות) קצרות מלוות במבטים בעלי מסר. אל תפחדו ממעט שקט. במקום לקשקש תקשיבו. 

יש אנשים שרואים בדיבור פעולה אקטיבית ובהקשבה פעולה פסיבית. – זה כמובן לא נכון! שיחה טובה מבוססת על הקשבה פעילה בה אתם מגיבים למה שהבחורה אומרת לכם. לכן, גם שאתם עוסקים בלהקשיב חשוב שתעשו קולות של הסכמה, התפעלות או תשאלו שאלות מכוונות שיגרמו לשיחה לזרום. האנשים שמצליחים ביותר בתחום החיזור כמעט תמיד מתגלים כ"מקשיבים" הטובים ביותר.

מה היה פה

איך אני יכולה לעזור?​

בשיחה קצרה ללא תשלום, אוכל להבין איפה אתם עומדים ומה אוכל לעשות בשבילכם. אז דברו איתי עוד היום!

אוהבים הפתעות?
מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...