סודות הפלירטוט

ההתחלה של רוב מערכות היחסים הרומנטיות היא בדרך כלל במבט מפלרטט או בהערה  מזמינה – למעשה ההבדל בין ליצור ידידות חדשה לבין ליצר משיכה תלוי הרבה פעמים באומנות הפלרטוט. פלרטוט, אם נעשה בחן ועידון יכול לשלוח את המסר הנכון אל מול המין השני ולמגנט אותם אליכם.אבל מה שקורה לעיתים קרובות זה שאנשים לא יודעים לפלרטט ובמקום לשדר חושניות או סקסיות, הם משדרים בסופו של דבר משהו שעלול להיתפס כזול במקרה הטוב ומפחיד במקרה הרע. על מנת לשלוט באומנות הפלירטוט אתם צריכים בעיקר לתרגל – ברגע שתבינו איך לפלרטט נכון תכלו להישען לאחור וליהנות מכל תשומת הלב שאתם הולכים לקבל.

העקרונות הבאים יעזרו לכם לשפר את כישורי הפלירטוט שלכם

השתמשו בגוף שלכם

ללמוד איך להשתמש בגוף שלכם הוא חיוני עבור פלירטוט.טוב. רוב הרושם הראשוני שאנחנו עושים על אנשים אחרים מתחיל בשפת הגוף שלנו, למדו להזיז את הגוף שלכם כך שהוא ימגנט אנשים אליכם. אם אתם מלאים ביטחון הגוף שלכם יראה זאת. וביטחון עצמי הוא משהו שמאד קשה לעמוד בפניו. מחוות הגוף שלכם צריכות להיות זורמות ומשדרות חיות. חשוב לא להגזים ולנפנף זרועות לכל עבר בטעות להוציא למישהו עין וזה לא נעים.  שמרו על תנועות גוף חינניות.

אל תשתמשו בשורות זולות

מה שבאמת יכול לכבות אנשים מהר זה שימוש במשפטי פיק אפ זולים ונדושים. אם אתם חושבים ששורות כמו "את בטח עייפה כי התרוצצת במחשבות שלי כל הלילה" או "אתם בא לפה הרבה" יביאו לכם הרבה מחזרים ומחזרות – אתם טועים. שימוש בשורות מציירות אתכם כאנשים לא יצירתיים ובנאלים. עדיף שתהיו עצמכם ותנהגו בחוכמה לפני שאתם ניגשים לגבר או לאישה.

להיות מראה

כל המומחים לשפת גוף מסכימים שדרך מהירה להתחבב על בני המין השני היא לשקף את שפת הגוף שלהם. זה כמובן לא אומר שאתם אמורים לחזור על כל מה שהם אומרים או עושים, כי זה פשוט ילדותי. כשאתם משקפים בני זוג פוטנציאלים בזמן שאתם מפלרטטים, זה אומר לעשות דברים קטנים כמו, לקחת לגימה מהמשקה שלכם רק כאשר הם לוגמים משלהם שלהם, לחייך אליהם שהם מחייכים אליכם או לרכון קדימה ביחד. דברים אלה תופסים את תשומת הלב שלהם ואתם מקבלים הזדמנות לעשות את הצעד הבא שלכם.

לתת מחמאה

לא נולד הבן אדם שלא אוהב לקבל מחמאות. אבל רק מחמאות כנות יצרו אצל הצד השני משיכה. אם אתם מרגישים באמת ובתמים כי גבר או אישה שאתם נמשכים אליהם הם מדהימים, מסוגננים או מוכשרים, תפרגנו להם, אבל בצורה חכמה. אל תתחילו לכתוב סונטה כדי לבטא את רגשותיכם. העניין הוא לגרום לו או לה להרגיש טוב עם עצמם בלי להישמע כאילו אתם מתחנפים אליהם. מחמאה  טובה היא לא מתאמצת או בעלת מניעים נסתרים מחמאה טובה אומרת שמתי לב למשהו מיוחד אצלך ואני טיפוס שאוהב לפרגן

שימו לב לעיניים

העיניים מדברות בקול רם יותר מאשר מילים. כדי להשתמש בהן לטובתכם. אם אתם רואים מישהו שאתם מוצאים מושכים ומתחשק לכם לשלוח להם רמז פלרטטני, פשוט תנעצו בהם לרגע מבט סקסי, תפנו את המבט ואז הסתכלו שוב ותנסו להחליף איתם מבטים. אם אתם רוצים לשלוח מסר מפתה ומפורש יותר, אפשר להריץ את המבט שלכם בהערכה לאורך הגוף שלהם ותעלו אותו בחזרה וסיימו את המבט עמוק בעיניים שלהם. אם הצלחתם תראו סומק קל על הלחיים או על אזור החזה שלהם או שהם יחייכו אליכם.

לא לשלב זרועות

כשאתם משלבים את זרועותיכם אתם שולחים מסר של חוסר עניין  או של חוסר ביטחון – בכל מקרה אתם לא סקסיים שאתם משלבים זרועות. אם אתם רוצים לשדר עניין, מומלץ להשתמש במחוות פתוחות.

תרגיעו

כאשר אתם מנסים לפלרטט עם בני זוג פוטנציאלים ושפת הגוף שלכם לא רגועה, ואתם נוגעים בעצבנות בחפצים שלא לצורך או מקשקשים ובטון לחוץ, סיכוי גדול שהצד השני יתפוס אתכם כחסרי ביטחון ולא אטרקטיביים. אם אתם באמת עצבניים ולחוצים תנשמו עמוק ותזכרו שכישורי הפלירטוט שלכם משתפרים מפעם לפעם וכמו שלא מצפים מאצן לקבל מדלייה בחודשים הראשונים  בו הוא עולה למסלול, ככה זה בסדר להתרגש, תפרגנו לכם על זה שאתם מנסים.

להקשיב

פלרטוט הוא דבר דו סטרי. אם אתם מדברים כל כך הרבה, עד שבני הזוג הפוטנציאלים שלכם כמעט לא מצליחים להשחיל מילה אתם לא מפלרטטים טוב. אף אחד לא רוצה אנשים שתקועים בתוך התחת של עצמם כבני זוג.  אווירה סקסית ופלרטטנית דורשת גם פאוזות (שתיקות) קצרות מלוות במבטים בעלי מסר. אל תפחדו ממעט שקט. במקום לקשקש תקשיבו.

לחייך

חיוך גורם לצד השני לבטוח בכם ולהרגיש שאתם ידידותיים. חיוך גם מחזק את הנטייה של הצד השני לחבב אתכם. בנוסף לכך החיוך שלכם גורם למוח שלכם לייצר אנדורפינים – הורמונים המפחיתים תחושת לחץ פיזי ונפשי ויוצרים הרגשה של קלילות וחופש. אז לסיכום – פשוט עקבו אחרי העקרונות ופלרטטו את דרכיכם לאהבה חדשה

מוזמנים לשתף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

איך אני יכולה לעזור?

בשיחה קצרה ללא תשלום, אוכל להבין איפה אתם עומדים ומה אוכל לעשות בשבילכם. אז דברו איתי עוד היום!

אוהבים הפתעות?

מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...