אני בקטע שלך!

שתפו:

לא מזמן ישבתי עם בחור בשם אורי שאמר לי ככה:

"למה אתן הנשים צריכות לסבך כל דבר? אם למשל אני רואה מישהי בבר והיא מוצאת חן בעייני למה אני פשוט לא יכול לגשת אליה ולהגיד לה שהיא לטעמי ואני מעוניין, הרי אם היא יושבת בבר לבד סביר להניח שהיא רווקה, אז למה לא פשוט לגשת ולהגיד לה שאני נמשך אליה ולשאול אותה אם היא נמשכת אלי – אם כן אז הענייניים יכולים להתקדם הרבה יותר מהר  ואם לא אני לא מבזבז עליה זמן…"

אז למה בעצם לא להתחיל בצורה ישירה ופשוט לומר שאתם מעוניינים?

דבר ראשון מכיוון שאתם עדיין לא מכירים את האדם שמולכם, אתם עדיין לא יודעים בוודאות שאתם מעוניינים.

מה אם הם טיפשים במיוחד? יש להם ריח רע מהפה? הם לא נחמדים? יש להם קול מעצבן?

יכולות להיות סיבות שונות שיגרמו למשיכה הראשונית שלכם שמבוססת על מראה חיצוני בלבד להתפוגג. תכבדו את עצמכם, אתם לא נואשים. העולם מלא באפשרויות חדשות להיכרויות חדשות ומרגשות. כאשר אתם מתחילים בלפתח שיחה עם האדם שמולכם ובאמת בודקים לאן השיחה יכולה להוביל ולא מתאמצים או משתדלים להרשים, אתם משדרים ביטחון עצמי וסקסיות. 

חוץ מזה אצל הרבה אנשים משיכה זה משהו שנבנה בהדרגה. לפעמים אנחנו יכולים לראות מישהו ולא לחשוב שהם הטעם או הסגנון שלנוו אז נוצרת בייננו שיחה שנוגעת בנו ומדליקה אצלנו משהו חושני שמייצר משיכה חזקה הרבה יותר מאשר מראה עיניים ראשוני…

דבר שני הרבה אנשים יחושו נבוכים או מוטרדים אם תגשו אליהם בצורה ישירה. אם לא הייתה בינכם שום אינטרקציה קודם- לא החלפתם מבטים ואין לכם היכרות קודמת הגישה הישירה עלולה לאיים עליהם. אתם צריכים לזכור שמגיל צעיר מחנכים אותנו לפחד מזרים. יש חשיבות במפגש ראשוני לשלבים הראשוניים ולתחושה של משהו שזורם באופן טבעי ויכול לשכח את החרדה ולשקף שאת סך הכל בני אדם נחמדים ששווה להכיר.

 

בהצלחה

מחזיקה לכם אצבעות 

מה היה פה

איך אני יכולה לעזור?​

בשיחה קצרה ללא תשלום, אוכל להבין איפה אתם עומדים ומה אוכל לעשות בשבילכם. אז דברו איתי עוד היום!

אוהבים הפתעות?
מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...