השדכנית של עצמך

שתפו:

במסגרת המחקר לספר שלי ראיינתי לא מעט שדכניות צמרת מודרניות בארץ ובחו"ל,  שנפתחו בפני וסיפרו לי מה בדיוק עושה שדכנית מצליחה מאחורי הקלעים. מדובר בנשים (טוב, וגם גבר אחד) שמרוויחות כמויות שערורייתיות של כסף (כמה מהן, ביחוד בקהילה היהודית בארצות הברית, מרוויחות כמה מיליונים בשנה) רק כדי לנסות ולהכיר לעשירים ולמפורסמים את אהבת חייהם.

מהר מאד גיליתי שאין צורך לשלם כל כך הרבה כסף לשדכנית. כל אחד יכול להיות שדכן הצמרת של עצמו. ברגע שמבינים א-י-ך שדכניות עושות את זה, תהליך מציאת אהבת חייכם תהפוך להיות למהירה הרבה יותר. מה שטוב לשדכניות יכול להיות טוב גם בשבילכם!!

מזל טוב! יש לך עבודה חדשה

אין סיבה שלא תחסכו לכם כמה עשרות אלפי שקלים ותוכלו למצוא את השידוך האידאלי בשבילכם. אבל, אם בשביל שדכנית למצוא בני זוג פוטנציאלים ללקוחות שלה זו קריירה במשרה מלאה אצלכם יהיה מדובר בעבודה במשרה חלקית וזמנית. כלומר שאם תקדישו ברצינות זמן בחודשים הקרובים למציאת אהבה וזוגיות – תוך זמן קצר יחסית תוכלו לחבק אהבה חדשה..

למצוא אהבה צריך להיות יותר חשוב לכם מלנמנם בערב על הספה מול הטלוויזיה, לשחק משחקים מטופשים בטלפון הנייד שלכם, לשוטט ללא מטרה באינטרנט או לעשות כל פעילות אחרת שאינה פרודוקטיבית ואינה מקרבת אתכם למטרה.

כמו שחיפוש עבודה או הכנסות לכושר דורשים מכם לפנות להם זמן, גם על מנת למצוא אהבה חדשה תצטרכו להקדיש זמן ואנרגיה כדי להשיג את המטרה.

השדכניות השונות עובדות קשה בלמצוא הרבה התאמות להרבה לקוחות המפורסמים שלהם. לכם יש רק לקוח אחד – הוא הסלבריטאי הכי חשוב והכי מרתק שאי פעם תוכלו להכיר – אתם עצמכם.

 ביי ביי לפיג'מה…

לרובנו יש אורח חיים מסוגר – למי שמתחזק קריירה תובענית, סיים את הלימודים האקדמיים ולא שייך למסגרות חברתיות המלאות ברווקים ורווקות יש הרבה פחות הזדמנויות להכיר בני זוג פוטנציאלים.

רוב האנשים בדרך כלל תקועים בשגרה ועושים שוב ושוב את אותם הדברים עם אותו חוג חברים ולכן סיכוייהם למצוא אהבה חדשה קטנים.

שדכניות לא סתם מפרסמות מודעה בעיתון, יושבות במשרד ומחכות שלקוחות יכנסו – הן יוצאות לשטח כדי למצוא. אהבה היא גם משחק של מספרים – ככל שתפגשו אנשים רבים יותר יש סיכוי גדול יותר שתמצאו את אהבת חייכם. על מנת להגדיל את מאגר בני הזוג הפוטנציאלים שיש להן להציע ללקוחותיהן לוקחות השדכניות את עצמן ויוצאות מהבית – הן הולכות לכנסים, לאירועים, למסיבות, לקניונים, לאוניברסיטאות ולכל מקום אחר בו אפשר להיתקל בבני זוג פוטנציאלים שיתאימו ללקוחות שלהם.

כדי לייצר לכם יותר ההזדמנויות מומלץ שתצאו כמה שיותר מהבית. ככל תבלו את הזמן שלכם בחוץ ותתחילו להכיר אנשים נוספים – ככה גדלים הסיכויים שלכם להכיר את אהבת חייכם או את הבן אדם שיכול לעזור לכם למצוא אותה.

תעשו לעצמכם הרגל – בכל פעם שמזמינים אתכם לאירוע תגידו כן.

יש עולם שלם שם בחוץ ואם תתחילו להגיד כן וללכת למקומות בהם לא הייתם בעבר תזמנו לעצמכם הזדמנויות חדשות להיכרויות.

איפה לדוג דג טונה?

אם תמשיכו להשתמש רק באתרי הכרויות ככלי למציאת זוגיות אתם מפספסים את ההזדמנות להכיר מישהו בדיוק כמוכם. זה ההבדל בין לנסות לדוג בים דג מסוג טונה, לעומת ללכת לבריכה בה מגדלים דגי טונה ולנסות לדוג שם.

גם אם לא הזמינו אתכם, יש הרבה אירועים פומביים וחינמים ואתם יכולים לחפש לכם אירועים בנושאים שמעניינים אתכם בהם תוכלו להכיר בני זוג פוטנציאלים.

מחקרית הוכח שדמיון בין בני הזוג הוא הדרך הכי טובה לאבחן סיכויים לזוגיות מאושרת. לכן קהל היעד שלכם צריך להיות מורכב בדרך כלל מאנשים שיש להם נקודות דמיון אליכם

למשל אם אתם טיפוסים ספורטיביים מומלץ שתצאו מהבית ותלכו למקומות בהם תוכלו להכיר עוד טיפוסים ספורטיבים – חדר כושר, פארק, מרתונים, קבוצות ריצה, טיולים בשביל ישראל, הרצאות על ספורט, תזונה או טיולים בעולם…

יש שפע של אירועים, מקומות ומפגשים שם אתם יכולים להכיר את הטיפוס שלכם – אתם רק צריכים להיות עם היד על הדופק ולוודא שלפחות פעם או בשבוע אתם יוצאים מהבית ונתקלים באנשים חדשים.

רוצה לעשות שינוי עוד היום?

התקשר אלי ל- 054-7780479

מה היה פה

איך אני יכולה לעזור?​

בשיחה קצרה ללא תשלום, אוכל להבין איפה אתם עומדים ומה אוכל לעשות בשבילכם. אז דברו איתי עוד היום!

אוהבים הפתעות?
מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...