איפה מוצאים אהבה לחיים? רמז: מחוץ לאינטרנט

שתפו:

לצאת לדייטים דרך האינטרנט היא לא הדרך היחידה להכיר בני זוג חדשים. "דייטים" בהם שני זרים נפגשים כשלשניהם ברור שמדובר במפגש בעל כוונות רומנטיות לא מתאימים לכל אחד. כל הקונספט של דייטים הוא חדש יחסית וכיום עדין חלק ניכר מהאנשים הנשואים לא הכירו ב"דייט".  יש אנשים שהסיטואציה של דייט היא מלחיצה מאד עבורם ולמרות שהם יצאו לעשרות או למאות דייטים הם לא מצליחים להמיר אותם לזוגיות.

נעמי מוצאת אהבה בקורס למסחר בבורסה

רוצים דוגמא?

לקוחה שלי בשם הבדוי נעמי –הייתה  בת 32  ועבדה ככלכלנית. מדובר בבחורה יפהפייה שמצטלמת כמו דוגמנית על חלל שלא היה לה שום בעיה להשיג דייטים דרך האינטרנט אבל היא לא הצליחה להנות מדייטים מוצלחים. בעבר היא עברה תקיפה מינית שהפכה אותה ללחוצה וחשדנית ליד אנשים זרים. בדייט עצמו היא הייתה קופאת והייתה עונה תשובות קצרות ומתחמקות גם כאשר הגבר מצא חן בעיניה.

כששאלתי אותה על מערכות יחסים מהעבר מסתבר שהיא הייתה בזוגיות עם חבר שהכירה באוניברסיטה ועם בן זוג שהכירה במהלך הסטאז' שלה בבנק. הגעתי למסקנה שלנעמי היה קל להיות משוחררת ומקסימה כאשר לא הייתה הגדרה רשמית של "דייט" ושהיא לא צריכה לפחד שמישהו שהיא לא מכירה ינסה לגעת בה.

החלטנו שנעמי תפסיק לצאת לדייטים רשמיים דרך האינטרנט ומשידוכים של חברים. במקום זה היא נרשמה לקורס של מסחר בבורסה – נושא שעניין אותה והיה קשור להתפתחות המקצועית שלה. ידענו מראש שמדובר בקורס אליו נרשמים הרבה גברים צעירים ומשכילים שהיו בדיוק לטעמה. במהלך הקורס היא פגשה כמה גברים מקסימים, לא היה לה בעיה לשוחח איתם ולהיות טבעית. אחד מהם הוא היום בן זוגה.

איפה מסתתרים טיפוסים כמוני?

גם אתם יכולים לחשוב על מקומות בהם יגדל הסיכוי שלכם להכיר את אהבת חייכם בצורה טבעית מבלי שזה יהיה מלאכותי או מביך. מחקרית הוכח שדמיון בין בני הזוג הוא הדרך הכי טובה לאבחן סיכויים לזוגיות מאושרת. יש שפע של אירועים, מקומות ומפגשים שם אתם יכולים להכיר את הטיפוס שלכם – אתם רק צריכים להיות עם היד על הדופק ולוודא שלפחות פעם או בשבוע אתם יוצאים מהבית ונתקלים באנשים חדשים.

טיפוסים ספורטיביים

חדר כושר, מפגשים של רוכבי אופנים, מועדונים של ספורט אתגרי, בפארק או בטיילת, שיעור יוגה או פילאטיס, משחקי ספורט, מועדון גולף, קורסי אומנויות לחימה, מרתונים, טיולים בשביל ישראל…

טיפוסים רוחניים

בפסטיבלים רוחניים, בחנויות של קריסטלים, בערבי מבוא לחוגים בנושא, במקומות קדושים, בקורסים של רפואה אלטרנטיבית, בחוגי בית בנושאים רוחניים, בסדנאות והרצאות בנושאים רוחניים כמו תקשור, קבלה, מיסטיקה ואסטרולוגיה,בערבי מדיטציה, באשרם, במפגשי ויפסנה.

טיפוסים עסקיים

בקורסים או הרצאות על שיווק, השקעות או נדל"ן, במפגשי נטוורקינג, במסעדות באזורי הייטק, בכנסים, באירועים חינמים  שמארגנים חברות הייטק, אירועי ספיד דייט עסקי, במיטאפים, באיזורי עסקים כמו הבורסה.

חובבי טיולים

טיולים מאורגנים בארץ או בחו"ל, טיולי ג'יפים וטרקטורונים, בטיולים בטבע באיזורים מוכרים, בשביל ישראל, באכסניות,  בחנויות לציוד למטיילים, בהרצאות על טיולים, במפגשים של גולשי ספות.

חובבי קריאה

בערבים של בבוק סרפינג (אני הכרתי ככה את האקס שלי),  בספריה הציבורית, בערבי קריאה, בהשקות של ספרים, בחנויות ספרים, בחוג קריאה בייתי (אתם מוזמנים לארגן אחד), בסדנא לכתיבה יוצרת, בערבי שירה, באירועי ספוקן וורד.

חובבי תרבות

בסינמטק, בסדנא לכתיבה יוצרת, בקורס למשחק, במוזאון, בהקרנות בכורה, בצילומים לתוכנית טלוויזיה, בערבי חובבים, במוזיאון,  בקונצרט, בפסטיבלים , בערבי משחקי חברה,  פתיחות של תערוכות, טעימות יין.

טיפוסים מעורבים חברתית

אירוע צדקה, מסע תעמולה פוליטי, עמותות, הפגנות, התנדבות בבית חולים, ערבי התרמה, חוגי בית.

למצוא אהבה במקומות שכיף לכם להיות בהם

באירועים כאלו אתם לא חייבים להתיידד רק עם בני המין השני. תלכו למקומות שהייתם נהנים בהם בכל מקרה. יכול להיות שתצאו לאירוע שכזה ולא תראו שם אף אחד שהוא לטעמכם. עדין הערב יחשב להצלחה אם תתיידדו עם אנשים אחרים באירוע.

רוב הסיכויים שאם הם למשל חובבי קריאה ונפגשתם בהשקה של ספר שיש להם חברים נוספים חובבי קריאה כמוכם שלא הצליחו להגיע להשקה הספציפית הזאת. אתם מוזמנים לבלות בחברתם ובשלב מסוים לספר – בצורה מאד טבעית שאתם כרגע מחפשים זוגיות ותשמחו אם במקרה יש להם מישהו שהם ישמחו להכיר לכם. תתפלאו, אבל אם רק תבקשו הרבה אנשים ישמחו לפתוח את "פנקס הטלפונים" שלהם ולעזור לכם למצוא אהבה.

מה היה פה

איך אני יכולה לעזור?​

בשיחה קצרה ללא תשלום, אוכל להבין איפה אתם עומדים ומה אוכל לעשות בשבילכם. אז דברו איתי עוד היום!

אוהבים הפתעות?
מעולה! כי אני אוהבת להפתיע.
בואו לקבל את ההפתעה הראשונה שלכם
בסדרת "הטיפים השווים" בכל מה שנוגע להכרויות, דייטים וזוגיות
תכניסו פרטים ובואו נתחיל...