הרצאות לארגונים על זוגיות
שכיף לשמוע

נכנסנו לעידן חדש בו
עבודה מרחוק היא מציאות חיים.

בפני העובדים עומדים אתגרים כמו איך לשלב את חיי העבודה ואת חיי הבית בצורה בריאה – בין אם הם בזוגיות או בדרך אליה. ארגונים רבים רוצים להיות פרואקטיביים ולהכין את עובדיהם למציאות החדשה. 

הרצאה און ליין (בווידאו) שמרגישה כמו שיחה אינטימית עם מומחית לזוגיות היא אחת הדרכים לעזור לעובדים להגיע למקום מאוזן.

ההרצאות הן אירועים חווייתיים המועברים באופן קליל ובצורה מרתקת. המשתתפים יוצאים עם כלים פרקטיים להתמודדות עם מערכות יחסים בעולם המודרני ותובנות לחיים שימשיכו איתם הלאה גם הרבה אחרי שההרצאה תיגמר…

את ההרצאות מעבירה לי תום דותן – יועצת זוגית, דייטולוגית ומגשרת אשר מרצה ומנחת סדנאות בנושא מערכות יחסים בארץ ובחו"ל מאז שנת 2004.

 לי היא המייסדת של חברת "התחלות" אשר נותנת ליווי וטיפול לאנשים המעוניינים לשפר או לשנות את חיי האהבה שלהם.  תהליך הייעוץ מותאם במיוחד לאוכלוסיית העובדים בהייטק ולכאלו המנהלים אורך חיים עם שעות עבודה ארוכות.

לי מאמינה שהדבר הגדול ביותר שאפשר ללמוד בחיים הוא לאהוב ולהיות נאהב.

מצורפת בזאת רשימה של הרצאות הדגל של "התחלות" שנתפרו במיוחד לתקופה הזאת: ​

מגיפה של אהבה

איך לשלב בהצלחה
זוגיות ועבודה מהבית

ביננו, מערכות יחסים זה אף פעם לא פשוט והמגפה העולמית החצופה הזו לא בדיוק תורמת לסיטואציה. לרבים יש תחושה שאהבה בתקופת הקורונה היא כמו אלכוג'ל – דביקה בהתחלה ומתנדפת מהר…

אנחנו צריכים להתמודד לא רק עם הפחד מחום, שיעול וסכנת חיים אלא גם עם ההשלכות שיש לקורונה על חיי האהבה שלנו ועל הדרך בה אנחנו יוצרים ומתקשרים מערכות יחסים. 

בהרצאה לי משתפת בכלים מעשיים, תוצאות של מחקרים וסיפורים מהקליניקה שיעזרו לנו לעבור את התקופה המאתגרת  בלי לטפס על הקירות.

אהבה בימי קורונה

גברים מת"א נשים מר"ג

על הדומה והשונה
בין גברים לנשים

מסתובבת לה שמועה שאומרת שגברים ונשים שונים כל כך שנדמה שהם מכוכבי לכת נפרדים. אבל, מחקרים חדשים מדברים על זה שגברים ונשים הם יותר כמו ההבדלים בין תל אביב לרמת גן – אין ספק שיש שוני אבל מדובר בשכנים

בהרצאה תקבלו סוף סוף תשובה לשאלה העתיקה מה נשים רוצות ומה גברים מחפשים. נדבר על מה בכל זאת מחבר בין נשים לגברים ונבין איך להתגבר על נקודות השוני. 

תביאו משקפי מגן כי אנחנו הולכים לנפץ מיתוסים שיפתיעו אתכם וישנו את הדרך בה ראיתם את הקשר בין גברים לנשים ומערכות יחסים.

זוג בגישור

רומנטיקה דיגיטלית​

שפת האהבה
בעולם טכנולוגי

הטכנולוגיה שינתה את הדרך בה אנו חווים אהבה:  אנחנו שולחים ווטסאפ במקום לדבר, עושים זום במקום להיפגש, משתמשים בסמיילי במקום להגיד איך אנחנו מרגישים… בעוד שהאהבה עצמה נשארה זהה, הדרך בה אנו יוצרים, מתקשרים ומסיימים מערכות יחסים השתנתה.  

רובנו מבלים שעות רבות און ליין ולא מספיק זמן בתקשורת בריאה עם אנשים אהוביםלא מעט אנשים מוצאים את עצמם בודדים גם כשהם כבר בזוגיות…

בהרצאה נגלה איך שימוש נכון בטכנולוגיה מסוגל לטפח מערכות יחסים עמוקות יותר ולהתגבר ויכוחים בקשר.

זוג עובד מהבית

לא רוצה להיות באטמן​

גיבורי על, נסיכות,
זוגיות וקריירה

הפסיכולוגיה ההתפתחותית מדברת על זה שההתנהגות שלנו כמבוגרים מושפעת דברים שלמדנו בילדות. ורובנו גדלנו על מודלים לחיקוי כמו גיבורי על או נסיכות דיסני שנתנו לנו שיעורים על איך אהבה "אמורה" להראות.

אם ניקח את באטמן כדוגמא, נגלה שהוא כמו לא מעט גברים שגדלו על דמותו – יושב במערה שלו מוקף בטכנולוגיה משוכללת, משקיע הרבה זמן ואנרגיה בקריירה ובתחביבים שלו אבל מערכות היחסים שלו הן מסובכות ונטולות חיבור רגשי עמוק.

בהרצאה נדבר איך אפשר להפסיק "לחיות בסרט" ולהצליח לשלב מערכות יחסים בריאות עם קריירה אינטנסיבית.

לא רוצה להיות באטמן

על הרצאות וסדנאות נוספות​

תכניים מלאי ערך
בגמישות מקסימלית

ניתן להזמין הרצאות או סדנאות ייעודית ומותאמות אישית בהתאם לצורך או עניין ספציפיים, בכל מרחב התחומים שבין הפסיכולוגיה של זוגיות ומערכות יחסים לתקשורת בינאישית.

אפשר לבקש גם הרצאות חווייתיות שעוסקות בניתוח של רווקים וזוגות בתרבות פופולרית (מסדרות ראליטי כמו  חתונה ממבט ראשון ועד קלאסיקות כמו כשהארי פגש את סאלי)  ונושאים נוספים.

חשוב לצייין שניתן להקדיש זמן נוסף לשאלות ותשובות ושאורך ההרצאה  יכול להתגמש בהתאם לצרכים המשתנים של כל ארגון.

 

הרצאה און ליין

רוצים להזמין הרצאה?​

יש לכם שאלות נוספות?
כתבו לי הודעה ויחד נבנה עבורכם הרצאה מותאמת אישית!